Warszawa Wawer plaża Romantyczna - Warszawa plaża Poniatówka Warszawa Wawer plaża Romantyczna - Warszawa plaża Poniatówka

Mapa spływu

Rezerwacja

Na każdą rezerwację odpowiadamy do 24h, jeżeli nie odpowiedzieliśmy napisz do nas sms lub zadzwoń.

Samo złożenie rezerwacji nie jest równoznaczne z jej przyjęciem.

Plaża Romantyczna – Plaża Poniatówka w Warszawie – trasa idealna na wolne popołudnie.

Trasa dla osób mających 2 godziny wolnego czasu a chcących odreagować od codziennego stresu. Większość czasu płynie się wśród dzikiej przyrody i obcuje z dzikim ptactwem i innymi dzikimi zwierzętami. Dopiero ostatnie kilkanaście minut płyniemy widząc cywilizację, czyli zabudowania, budynki i wieżowce usytuowane nieopodal wybrzeża. Wzdłuż trasy można czasami zaobserwować łosie, sarny i dziki, które przyszły zaczerpnąć wody nad brzeg Wisły. Zobaczymy też „dzieło” bobrów. Na tej trasie nawet małe dzieci nie są w stanie zanudzić się, bo tyle się dzieje na brzegach Wisły.

Przewidywany czas spływu: od 1h
Rzeki: Wisła
Dystans: 10 km
Wymagane doświadczenie: Brak
Proponowane godziny startu: 11:00 – 17:00

Miejsce rozpoczęcia spływu

Spływ rozpoczyna się na najnowszej plaży w Wawrze: Plaży Romantycznej zlokalizowanej na końcu ul. Rychnowskiej.

Plaża jest usytuowana na wysokiej skarpie skąd rozciąga się piękny widok na przeciwległy brzeg Wilanowa, a w oddali widać wieżowce warszawskiego Manhattanu.

W okresie VI – VIII na plaży można skorzystać z „plażingu” bez parawanów, można kupić coś niecoś z grilla, oraz przeprawić się promem na drugą stronę do Wilanowa.

Dojazd na miejsce startu

Z Warszawy możesz bez problemu dojechać komunikacją miejską – autobusem 146 .
Nie musisz się już martwić że utkwisz w korkach podróżując samochodem, miejsce startu spływu jest świetnie zlokalizowane i oddalone od przystanków tylko niecałe 10 min.

Autobus 146Sprawdź dojazd
Przystanek: Romantyczna

Miejsce zakończenia spływu

Spływ kończymy na plaży Poniatówka przy Stadionie Narodowym (cało rocznie) lub możesz zakończyć w dwóch innych punktach Warszawy (opcja funkcjonuje tylko w terminie 24.06 -03.09) i są to: Pomost 511 przy wejściu do portu Czerniakowskiego, czy plaża Rusałka na przeciwko Starego Miasta, niedaleko ZOO.

Najlepiej skomunikowanym punktem jest plaża Poniatówka przy moście J.Poniatowskiego. Przystanki komunikacji miejskiej: autobus, tramwaj, metro, przystanek Kolei Mazowieckich są oddalone od miejsca zakończenia spływu o kilka minut drogi pieszo.

Kończąc na wszystkich tych punktach – plażach możesz dalej kontynuować swój relaks. Są to doskonałe miejsca na zorganizowanie sobie wieczornego grilla, skorzystania ze sportowej oferty na tych plażach, spotkania się ze znajomymi i przekazania im swoich wrażeń ze spływu.

Takich plaż jakie mamy w Centrum Stolicy nie ma żadna inna stolica świata.

Cennik

1 - 2 os 3 i więcej

kajak 1 os

90 zł/kajak

65 zł/kajak

kajak 2 os

90 zł/kajak

90 zł/kajak

Formy płatności

Cena zawiera:

 • kajak 2-wu osobowy typu SPRINTER

  kajak 1-no osobowy typu AM 396

  kamizelki asekuracyjne i wiosła

  dowóz i odbiór sprzętu

Opcje dodatkowe:

 • siedzisko piankowe 2 szt > 10 zł
  fartuch kajakowy – tylko dla kajaków typu AM (laminat) > 5 zł
  wodoszczelny worek > 5 zł
  dodatkowe siedzisko dla dziecka > 10 zł